На Дубенщині два підприємства – найбільші платники податків в області

25 Грудня 2021, 11:00
На Дубенщині два підприємства — найбільші платники податків в області 1107
На Дубенщині два підприємства — найбільші платники податків в області

Одне з найбільших підприємств України із переробки скла – ТОВ «Склоресурс».

Щороку компанія реалізовує 200 проєктів по всій країні та за кордоном. Продукція підприємства відповідає світовим стандартам із енергозбереження, сонцезахисту та безпеки. На сьогодні у них понад 60 видів скла. Про це повідомляють у Дубенській РДА.

«Для Дубенської громади, як і для області – це великий платник податків. Приємно, що тут працюють переважно 30-річні люди. Тобто молодь не виїжджає за кордон, а створює додану вартість саме в області. Нам важливо розвивати подібні підприємства на Рівненщині», – прокоментував Віталій Коваль.

Під час робочої поїздки на Дубенщину, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль спільно з головою Дубенської РДА Всеволодом Пекарським відвідали провідні підприємства району.

Також голова ОДА ознайомився із роботою ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів». Підприємство, засноване близько півсотні років тому, виробляє сертифіковану гуму і налічує майже 200 найменувань. До слова, продукція використовується на об’єктах «Великого будівництва». Це лежачі поліцейські, бар’єри для паркування, гумові люки.

«З цим підприємством ми співпрацюємо в рамках проєкту «Rivne work hub». Тобто, допомагаємо соціально-відповідальному бізнесу у пошуку працівників. Наразі підприємство налічує близько 200 робітників, проте, у найближчому часі планується розширення виробництва. Нам важливо підтримувати передові виробництва Рівненщини, які дбають про громаду, а не лише про свій прибуток», — наголосив Віталій Коваль.

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024