Міжнародний пункт пропуску «Доманове» перебудують

04 Січня 2022, 11:12
Пункт пропуску«Доманове» 2409
Пункт пропуску«Доманове»

Волинська митниця замовила проєктно-кошторисну документацію на будівництво міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Доманове» на території Млинівської сільської ради Ковельського району Волинської області. 

Підрядника послуг з інженерного проєктування обирали за процедурою відкритих торгів, інформує Волинська митниця.

В аукціоні взяли участь чотири учасники. Переможцем визнано ТОВ «БК КБР» із найбільш економічно вигідною пропозицією - 1,8 мільйона гривень.

За договором, закінчення робіт заплановане до 20 липня 2022 року. Проєктанти до цього часу повинні провести геологічні та геодезичні вишукування, дослідити плани благоустрою та озеленення, схеми організації рельєфу, транспортного та пішохідного рухів, запропонувати архітектурно-будівельні рішення щодо будівель і споруд, інженерних мереж водопостачання, каналізації, опалення, кондиціонування, електропостачання, автоматизованих інформаційних та телекомунікаційних систем тощо, оцінити вплив нового будівництва на довкілля, розробити техніко-економічні розрахунки та відповідні креслення, підібрати необхідне обладнання та витратні матеріали. Зрештою - подати детальний кошторис об'єкту нового будівництва МАПП «Доманове».

Загальна площа пункту пропуску, що проєктується – 3,5 га. Його будуть розраховувати з огляду на спроможність пропуску 1800 одиниць транспорту за добу. З них: 50 автобусів, 250 вантажівок та 1500 легкових авто. Окремо буде передбачена інфраструктура для пішохідного пункту пропуску.

Читайте також: В Україні подорожчали біометричні паспорти: скільки коштуватимуть

 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024