Виробники плодово-овочевої продукції Львівщини зможуть відшкодувати витрати на засоби захисту та живлення рослин

15 Січня 2022, 12:46
Виробники плодово-овочевої продукції області зможуть відшкодувати витрати на засоби захисту та живлення рослин 251
Виробники плодово-овочевої продукції області зможуть відшкодувати витрати на засоби захисту та живлення рослин

У 2022 році виробники плодоовочевої продукції Львівщини зможуть отримати відшкодування витрат на мікробіологічні засоби захисту та живлення рослин. Відповідний напрям підтримки передбачено в межах оновленої версії Комплексної програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Про це повідомляють на сайті Львівської ОДА.

Зазначена програма підтримки передбачає фінансову допомогу лише для мікро- та малих суб'єктів господарювання, повідомили в департаменті агропромислового розвитку ЛОДА.

«Клімат Львівщини дозволяє успішно вирощувати практично весь перелік популярних серед українського споживача овочів, ягід, фруктів. Але поряд зі зростанням споживання цих продуктів зростає і вимога до їх  безпечності. Мікробіологічні ЗЗР не просто ефективно дозволяють  боротись зі  шкідниками та хворобами, ці препарати також дозволяють зберегти якість ґрунтів і безпечність готового продукту», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

У 2022 році фінансова підтримка виробникам надаватиметься у вигляді часткового відшкодування витрат, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення плодових, ягідних та овочевих культур у розмірі 50 %  їх вартості, але не більше 50,0 тис. грн одному суб’єкту господарювання на рік.                            

Рік тому відшкодовувати такі витрати могли лише регіональні виробники ягідної продукції. Цією можливістю скористались 6 сільгоспвиробників, які використали біопрепаратів на площі 214,7 га та отримали відшкодування в сумі 180,7 тис. грн.

Коментар
25/05/2022 Четвер
26.05.2022
25.05.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром