На Волині на соціальні потреби торік сплатили 5,7 мільярда гривень єдиного внеску

18 Січня 2022, 13:11
Гроші 178
Гроші

За підсумками 2021 року на Волині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 5 мільярдів 686 мільйонів гривень.

Про це Бізнес.Район проінформували в пресслужбі волинських фіскалів.

Таким чином, волинські страхувальники минулого року перерахували на 939 мільйонів гривень більше єдиного внеску проти 2020 року.

«Ріст показників сплати єдиного внеску в області на 20 відсотків надзвичайно важливий, оскільки переконує у відповідальності нашого бізнесу. Підвищуючи оплату праці, страхувальники тим самим дбають про належний соціальний захист найманих осіб та спроможність держави фінансувати соціальні видатки», – наголошує начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що вагомий позитив у надходженнях єдиного внеску свідчить про те, що легальний бізнес залишається надійним партнером держави.

«Навіть в умовах світової пандемії наші працедавці дотримуються вимог закону щодо офіційного працевлаштування та своєчасно сплачують належні платежі до бюджету. А це означає, що легальні працівники завжди можуть розраховувати на підтримку держави у випадку втрати робочого місця, тимчасової непрацездатності чи виходу на пенсію», – підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що саме страховий стаж, тобто нараховані і сплачені до бюджету податковим агентом-роботодавцем суми єдиного внеску, безпосередньо впливає на суму соціальної допомоги від держави у разі настання страхового випадку та пенсійних виплат.

Читайте також: З офіційних доходів волинян до бюджету сплатили понад 5,6 мільярда гривень ПДФО

 

 

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022