У трьох школах Рівненщини зробили ремонт за кошти програми Уряду

20 Січня 2022, 17:02
На фото – школа у селі Оженин 614
На фото – школа у селі Оженин

Субвенцію спрямували у три навчальні заклади: в селі Оженин Острозької територіальної громади, Немовицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дубровицький НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів».

Про це Бізнес.Район дізнався на сайті Рівненської ОДА.

У межах програми Уряду «Спроможна школа для кращих результатів» торік відремонтували школу в селі Оженин Острозької територіальної громади. Фасад закладу утеплили, перекрили горище та виконали благоустрій території. Загальна сума робіт – понад 11 мільйонів гривень.

«Торік для Рівненщини надійшла субвенція у розмірі 40 мільйонів гривень, суму розділили на три школи. Ще 12 мільйонів додали громади на умовах співфінансування. Така модель підтримки закладів освіти дуже дієва, адже ці кошти школи можуть витратити на покращення свого матеріально-технічного стану», – зауважив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Субвенцію також спрямували ще на два заклади освіти – Немовицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дубровицький НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів».

Для Немовицького закладу освіти почали реконструкцію будівлі початкових класів. У Дубровицькій школі – влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення. У рамках проєкту використали 23 та 18 мільйонів відповідно. Продовжать ремонтні роботи цих двох об’єктів за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2022 році.

Сергій Подолін додав, що реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» у 2022 році продовжать. Загалом з державного бюджету виділять 1 мільярд гривень на покращення умов у закладах освіти України.

Читайте також: Ремонт на півтора мільйона гривень: як у вараському ліцеї роблять спортзал

Нагадаємо, Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівля обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022