Реалізація підакцизних товарів торік додала громадам Рожищенщини понад 2,3 мільйона гривень

22 Січня 2022, 13:32
Реалізація підакцизних товарів торік додала громадам Рожищенщини понад 2,3 мільйона гривень 345
Реалізація підакцизних товарів торік додала громадам Рожищенщини понад 2,3 мільйона гривень

До місцевих бюджетів громад Рожищенщини протягом 2021 року сплатили понад 2,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Сума сплаченого роздрібного акцизу на 16,7 відсотка перевищує показники 2020 року. Про це Район.Рожище повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

«Лише товар, що перебуває у легальному обігу, відповідає стандартам якості і не становить загрози життю і здоров’ю споживачів», – наголошують у податковій службі краю. 

Перевірити законність реалізації алкогольних напоїв чи тютюнових виробів може кожен, якщо поцікавиться у продавця про ліцензію на такий вид діяльності та перевірить наявність суми роздрібного акцизу у фіскальному чеку.  

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, податківці просять негайно інформувати за номером телефону (0332) 777131. 

Додають, що повідомлення можна також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4. Гарантують конфіденційність.

 

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022