Водій у Шацькому суді доводив, що не кермував п'яний, а поліціянти оштрафували несправедливо

24 Січня 2022, 14:44
Водій у Шацькому суді доводив, що не кермував п'яний, а поліціянти оштрафували несправедливо 284
Водій у Шацькому суді доводив, що не кермував п'яний, а поліціянти оштрафували несправедливо

Водій, якого поліцаї зупинили у Світязі доводив, що був тверезий і штраф виписаний незаконно.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень, повідомляє журналіст Район.Шацьк.

11 липня, близько  6 ранку чоловіка зупинили на авто Mazda в селі Світязь по вулиці Козацька. Поліціянти на чоловіка склали протокол за водіння в нетверезому стані.

В судовому засіданні водій свою вину не визнав. Судді пояснив, що працівники поліції зупинили його автомобіль при виїзді з автозаправки в Шацьку, у зв`язку з тим, що не горіла одна лампочка, яка освітлює номерний знак автомобіля. На автозаправку він заїжджав, щоб купити лампочку, однак там їх не було.

Читайте також: В Шацькому суді виправдали водія, який відмовився від огляду Драгером

Чоловік намагався пояснити працівникам поліції, що хотів купити лампочку, щоб поміняти, однак поліцейські не хотіли його слухати та у них почався конфлікт. 

Обвинувачений повідомив, що, він був тверезий, а алкоголь вживав за день до поїздки. Також він просив завезти його в лікарню для проведення огляду на стан алкогольного сп`яніння, однак працівники поліції йому відмовили.

Адвокат водія стверджував, що зазначених в протоколі про адміністративне правопорушення свідків не було під час проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння. Також поліціянти не долучили до матеріалів справи про адміністративне правопорушення оригіналу в паперовій формі результатів показників спеціального технічного засобу, яким був протестований на вміст алкоголю.Крім того, водій, за поясненнями адвоката, не погодився з результатом тесту вказаного приладу, хоча це не записали у протоколі про адміністративне правопорушення.

 

 

 

 

Інспектори поліції підтвердили, що автомобіль дійсно зупинили через те, що не освітлювався номерний знак автомобіля. Але це було у селі  Світязь, а не в Шацьку. 

Поліціянти розповіли, що коли вони запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп`яніння, водій погодився. Також був згідний з результатом тесту та не просив завезти його в лікарню для проведення огляду на стан алкогольного сп`яніння.

Читайте також: Прикордонника судили за те, що ... спав під час служби

У суді повідомили, що винуватість водія довели фактичними даними, викладеними в протоколі про правопорушення. Довели винуватість чоловіка з допомогою відеозаписів із відеореєстратора службового автомобіля та нагрудної камери.

Дали й письмові пояснення свідки про те, що вони були присутні під час того, як водій проходив огляд на стан алкогольного сп`яніння за допомогою газоаналізатора алкотестер «Drager».

Читайте також: Водію присудили штраф за кермування в нетверезому стані

У суді встановили, що автомобіль зупинили таки у Світязі.

Також з відеозаписів встановили, що водій при спілкуванні із працівниками поліції поводився чемно, ніякого конфлікту між ним та інспекторами поліції не було. 

Суд визнав водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення та призначив йому штраф – 17 тисяч гривень.

Тако чоловіка позбавили права керування транспортом на один рік.

Окрім цього, водій повинен сплатити в дохід держави судовий збір у розмірі 454 гривні.

Читайте також: В Шацьку судили збирача кладофори

В Шацьку судили ковельчанку за вирощування конопель

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022