Шачани сплатили 3,7 мільйона гривень військового збору

23 Січня 2022, 17:07
Шачани сплатили 3,7 мільйона гривень військового збору 563
Шачани сплатили 3,7 мільйона гривень військового збору

Упродовж 2021 року з легальних доходів мешканців Шаччини до держбюджету сплатили 3,7 мільйона гривень військового збору.

Про це Район.Шацьк розповіли у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, торік для фінансування національного війська з офіційних доходів на Шаччині сплатили на 22,4 відсотка більше ніж 2020 року.

Військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців – відповідальні платники податків.  

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Читайте такожШацькі підприємці сплатили 2,5 мільйона гривень роздрібного акцизу

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті й подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022