У Луцьку хочуть спорудити ще одну льодову арену

24 Січня 2022, 12:51
Фото ілюстративне 465
Фото ілюстративне

У Луцьку збудують ще одну льодову арену. Відомо, що розміститься нова локація на вулиці Глушець – на місці колишнього іподрому. 

До слова, звести арени хочуть не тільки на Волині, а в 19 містах України. На все передбачають п’ять мільярдів чотириста тисяч гривень. Про це йдеться на сайті 12 каналу.

Нині на Волині є одна крита ковзанка –  «Снігова королева» у Луцьку. Її збудували у 2007, ще через рік зробили дах. У Луцьку за будівництво льодового палацу не бралися би, адже це дуже затратно. Ідея прийшла зі столиці. В рамках «Великого будівництва» планують звести 19 сучасних льодових майданчиків в Україні. Серед міст і Луцьк. Майже все – за державний кошт, 10% – співфінансування з обласного бюджету. За словами директора департаменту сім’ї, молоді і спорту Луцькради Володимира Захожого, це близько 150 мільйонів на арену в Луцьку. Тож відмовитися від такої пропозиції, кажуть, було би гріхом. Усього ж у льодові палаци інвестують 5 мільярдів 400 тисяч гривень.

Місце для нової арени, колишній іподром, зараз обстежують геологи. Вони мають дослідити якість ґрунту і зробити висновок: підходить він для такого будівництва чи ні. 

До слова, якщо велику арену із 450 місцями для глядачів зведуть, її утримання та обслуговування впаде на плечі міста. Такий об’єкт потягне в середньому мільйон у місяць. Тому на льодовій арені треба буде якось заробляти. Тому, кажуть, будуть всіляко популяризувати та розвивати хокей на Волині. А ще започатковувати нові види спорту: наприклад, фігурне катання чи перегони на ковзанах.

Читайте такожКазино у центрі Луцька не сплачуватиме податків до міського бюджету

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024