Цьогоріч завершать будівництво спорткомплексу в Шацькій громаді

27 Січня 2022, 12:13
Спорткоплект на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» 443
Спорткоплект на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт»

Триває «велике будівництво» мультифункціонального спортивного комплексу у селі Світязь Ковельського району. Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського волиняни та гості області отримають спорткомплекс нового зразка.

Про це інформують у Волинській облдержадміністрації.

Будівництво на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» розпочалось минулого року. У зв’язку з коригуванням проєктно-кошторисної документації внаслідок збільшення обсягу робіт, що виникли в ході будівництва та відсутності дофінансування у 2021 році, регіональна комісія ДФРР перенесла термін завершення будівельних робіт на 2022 рік. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту становить понад 58 мільйонів гривень. 
З них 41 мільйон 776 тисяч гривень – це кошти державного бюджету, решта – місцевого.

Спорткомплекс передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд. З них – спортивний корпус, де вже зведені та обшиті покриттям металоконструкції для стін, встановлені вікна і двері, облаштовано для майбутнього накриття дах. 

Поруч – триповерхова цегляна господарська частина висотою 11 метрів. Також спорткомплекс буде оснащено власною котельнею, вимощеним бруківкою майданчиком для стоянки автомобілів. Усі під’їзди до внутрішнього двору комплексу будуть вкриті асфальтобетонним покриттям та пандусами.

Читайте також: Жителі Піщі просять Президента Зеленського добудувати школу

Варто відзначити, що проєктом будівництва передбачено додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для маломагнітних груп населення та заходи щодо енергоефективності.

 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024