Про особливості застосування РРО податківці спілкувалися з ковельськими підприємцями

02 Лютого 2022, 10:28
Про особливості застосування РРО податківці спілкувалися з ковельськими підприємцями 498
Про особливості застосування РРО податківці спілкувалися з ковельськими підприємцями

До обговорення законодавчих засад застосування касової техніки долучилося близько 70 господарюючих суб’єктів, котрі здійснюють підприємницьку діяльність у Ковелі.

Представники Головного управління ДПС у Волинській області у режимі ZOOM-діалогу спочатку поінформували платників про вимоги до застосування РРО, відтак – відповідали на конкретні запитання підприємницької спільноти Ковельської громади. Про це Бізнес.Район повідомили у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Упродовж майже двогодинного діалогу підприємці мали можливість навести проблемні ситуації, що виникають під час проведення готівкових розрахунків, та отримати детальні відповіді на питання щодо відкриття-закриття касової зміни, розрахунків у режимі оффлайн тощо.

Відповідаючи на запитання щодо труднощів з придбанням касових апаратів, завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна запропонувала представникам бізнесу скористатися можливостями програмних РРО.

«Сучасна зручна альтернатива касовим апаратам – програмний РРО, який Державна податкова служба пропонує безкоштовно. Обслуговування програмних РРО не вимагає значних фінансових витрат, а якісна робота ПРРО залежить від наявності Інтернет-зв’язку», - зазначила Олена Нікотіна.

Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема відео роз’яснювального характеру, про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, доступні широкому загалу на вебпорталі ДПС України у банері «Програмні РРО».

Зареєструвати програмний РРО можна в онлайн-режимі, а онлайн передача (отримання) даних робить процес готівкових розрахунків і звітування швидким, комфортним та необтяжливим.

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 року вступили в дію нові вимоги щодо застосування касової техніки усіма господарюючими суб’єктами, крім першої групи спрощеної системи оподаткування.

Читайте також: На Волині торік сплатили 628 мільйонів гривень податку на прибуток

Коментар
24/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
21.06.2024