Погодили перерозподіл видатків для відновлення правосуддя в Любомльському райсуді

10 Лютого 2022, 15:04
Любомльський районний суд 621
Любомльський районний суд

Вища рада правосуддя вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету з метою якнайшвидшого відновлення роботи Любомльського районного суду Волинської області після пожежі. 

Про це повідомляють на сайті ВРП.

За повідомленням суду, 15 січня 2022 року невстановлені особи, використавши легкозаймисті речовини та гранати РГД-5, через розбите вікно спричинили вибух у приміщенні канцелярії суду, що своєю чергою спричинило пожежу в частині приміщення суду.

Внаслідок вибуху та пожежі було знищено та пошкоджено значну частину приміщення, матеріально-технічну базу суду (оргтехніку, меблі, електромережу, комунікаційну мережу, марковану продукцію тощо).

У зв’язку з цим суд був змушений тимчасово зупинити відправлення правосуддя.

До Вищої ради правосуддя надійшло звернення Державної судової адміністрації України, що для відновлення роботи суду після вказаних подій необхідні додаткові бюджетні кошти на загальну суму 1,1 мільйона гривень.

Кошти планується спрямувати, зокрема, на відновлення та облаштування у Любомльському районному суді Волинської області системи електропостачання, локальної мережі, телефонізації, санвузла, реконструкції наявної системи опалення та заміни котла, а також на придбання оргтехніки, меблів, стелажів, господарських товарів, канцелярського обладнання тощо.  

Про необхідність термінового реагування та ліквідації наслідків пожежі до ДСА України звернулися Територіальне управління ДСА України в Волинській області, Волинський апеляційний суд та Любомльський районний суд Волинської області.

Крім того, до ВРП надійшла копія рішення Ради суддів України, з яким вона звернулася до Ради із клопотанням підтримати перерозподіл коштів державного бюджету в обсязі, необхідному для відновлення роботи Любомльського районного суду Волинської області у разі відповідного звернення ДСА України.

Таким чином, з метою відновлення роботи Любомльського районного суду Волинської області Вища рада правосуддя вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодами економічної класифікації видатків 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар», 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)», 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» та 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» в розрізі судів та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що рано-вранці 15 січня невідомі кинули в будівлю суду гранату, після чого в суді почалася пожежа. Внаслідок цього Любомльський райсуд на невизначений термін припинив провадження правосуддя.

Пізніше на засіданні Ради суддів України 28 січня повідомили, що підірваний Любомльський суд відновленню не підлягає

Згодом затримали осіб, які закидали гранатами приміщення суду в Любомлі.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром