Підприємці Закарпаття погодилися не підвищувати ціни на продукти

25 Лютого 2022, 08:20
Підприємці Закарпаття погодилися не підвищувати ціни на продукти 496
Підприємці Закарпаття погодилися не підвищувати ціни на продукти

На Закарпатті контролюватимуть ціни на продукти. Про це на брифінгу повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, – пише Суспільне.

«Ми провели зустріч з представниками великого і середнього бізнесу і обговорили з ними питання того, що ми будемо контролювати ціни. І вони з цим погодилися. Всі вони розуміють, що заробляти зараз на такій ситуації неправильно. Деякі з підприємців повідомили нас, що є ряд товарів, які вони готові нам надати на безоплатній основі, якщо це потрібно буде для переселенців. Ми, в першу чергу, будемо контролювати вартість продуктів першої необхідності, аби ціни не піднімалися і залишалися на стабільному рівні», — наголосив очільник ОДА.

Також визначили порядок роботи зерносховищ, які є на території області. Розрахували наявні залишки — їх наразі достатньо. Зараз йде мова про те, аби отримати ще і гуманітарну допомогу.

Підприємства, які працюють цілодобово у дві-три зміни, продовжують так працювати і далі. Національна поліція буде охороняти такі підприємства і здійснювати патрулювання навколишніх територій.

 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024