На касах магазинів «АТБ», «Сільпо» та заправках WOG можна зняти до 6 тисяч гривень готівкою

01 Березня 2022, 13:38
АТБ 3385
АТБ

Компанія «АТБ-маркет» впровадила для покупців можливість зняти готівку на касах магазинів.

Про це мережа повідомила у себе на сайті. 

 

Кожен покупець магазину може зняти на касі до 6 тисяч гривень готівкою з платіжної картки будь-якого банку, за умови оплати карткою покупки на будь-яку суму. На касах, які видають готівку, розміщенні оголошення.

Сьогодні магазини торговельної мережі «АТБ» працюють в посиленому режимі. Магазини, які знаходяться у зоні безпосередніх бойових дій закриваються, але при стабілізації ситуації вони продовжують свою роботу.

Перелік тимчасово непрацюючих магазинів можна знайти ТУТ.

Компанія «АТБ-Маркет» в умовах військової агресії здійснює свою діяльність в посиленому режимі, контролює ситуацію та вирішує проблеми безперебійного постачання товарів.

Основні зусилля компанії сьогодні спрямовані на виконання своєї головної місії – забезпечення населення продуктами харчування і товарами першої необхідності.

Зняти до 6 тисяч гривень можна й на касах мережі магазинів «Сільпо». На сторінці опублікували перелік магазинів, де така можливість доступна.

Окрім того, таку ж операцію можна здійснити на касах мережі автозаправних станцій WOG.

«Для цього потрібно заправитись або придбати будь-який товар у нас на АЗК. Тоді потрібно повідомити касиру, яку суму хочеш зняти й отримати до 6 тисяч гривень готівки за один чек. Готівку видаємо, за умови її наявності, на усіх наших працюючих АЗК», – повідомлять на фейсбук-сторінці мережі. 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024