З рівненських магазинів вилучатимуть товари за завищення цін

02 Березня 2022, 18:23
Рівненський міський голова Олександр Третяк відвідав супермаркети міста перевірив графік роботи. 631
Рівненський міський голова Олександр Третяк відвідав супермаркети міста перевірив графік роботи.
Рівненський міський голова Олександр Третяк відвідав супермаркети міста перевірив графік роботи. 
 
Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 
 
Посадовець з'ясував рівень забезпеченості населення продуктами харчування. На даний момент поставки основних товарів, продуктів харчування, товарів першої необхідності здійснюється у звичному режимі.
 
Вся товарна лінія є в наявності: продукти, побутова хімія, товари для дітей. Олександр Третяк закликав супермаркети громади переорієнтуватися на місцевих постачальників. Це не тільки підтримка наших рівненських виробників, а й безперебійне постачання продуктів.
«Стали відомі випадки, що деякі підприємці завищують ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Тому дав попередження для того, аби привели ціни в порядок, до ринкових. В іншому випадку, продукцію із завищеними цінами (особливо продукти харчування) будуть вилучати для потреб громадян. Закликаю власників наших торгівельних мереж не підвищувати ціни та різні категорії товарів. Адже наживатися на війні – це злочин. Дякую соціально відповідальному бізнесу, який не просто не підвищує ціни, а і знижує їх, робить знижку на купівлю товарів для ЗСУ та ТО. Запевнив, що міська влада зі своєї сторони надаватиме будь-яку допомогу», – йдеться у дописі.
Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024