Закарпатська митниця вже передала на потреби ЗСУ 390 транспортних засобів

Усі митниці Держмитслужби активно передають на потреби наших військових конфісковане та таке, що на інших законних підставах перейшло у власність держави майно. На потреби захисників України зі складів митниць вже передано: автомобілі, будівельні матеріали, пальне, комп‘ютерну техніку, захисні шоломи, продукти харчування, одяг, пиломатеріали, тканину.
Станом на 3 березня 2022 року за рішеннями ради оборони Закарпатської області митницею передано Закарпатському ОТЦК 390 транспортних засобів (автомобілі, вантажні причепи та напівпричепи) та 120 позицій продуктів харчування. Про це повідомили на сторінці Закарпатської митниці у Фейсбук.
Примусове відчуження або вилучення майна у зв’язку із запровадженням та виконанням заходів правового режиму воєнного стану здійснюється за рішенням військового командування, погодженим відповідно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, районною, Київською чи Севастопольською міською державною адміністрацією або виконавчим органом відповідної місцевої ради.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром