Комунальники Володимира просять вчасно сплачувати за послуги

25 Березня 2022, 17:00
Комунальники Володимира просять вчасно сплачувати за послуги 615
Комунальники Володимира просять вчасно сплачувати за послуги

Адміністрація Комунального підприємства «Полігон» просить споживачів вчасно розраховуватися за вивіз твердих побутових відходів.

Адже кожна сплачена гривня – це гарантія подальшого нормального функціонування підприємства, вчасного надання послуг та сплачені податки на підтримку економіки України, повідомляють на сторінці підприємства у фейсбуці.

Розуміючи надзвичайну важливість послуг, які надає КП «Полігон», закликаємо усіх, хто має можливість сплатити за отримані послуги. Тим самим ви допомагаєте людям, які через війну такої можливості не мають, – зазначає директор підприємства Володимир Собіпан.

Додають, що прикро, коли підприємці Володимира відкрито заявляють, що платити за вивіз сміття не будуть, мовляв, війна все спише.

«Такі речі є неприпустимі у стосунках між надавачем послуг і споживачем. Бо ніхто з мешканців громади, відвідуючи ваші торгові установи, не надіється, що щось йому перепаде безкоштовно, а розраховується за покупку в повному обсязі. Будьмо толерантні один до одного в такий нелегкий для нашої країни час», – йдеться у дописі.

Читайте також: У Володимирі комунальники активно взялися за благоустрій у місті

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024