Мережа супермаркетів SPAR відкрила перший магазин під час війни

05 Травня 2022, 16:18
SPAR Реклама 1612
SPAR

На початку травня відкрили перший супермаркет SPAR під час війни. В адміністрації мережі вірять, що їхні дії надихнуть багатьох підприємців знову інвестувати і розвивати економіку України. Магазин працює за системою франчайзингу.

Про це інформує пресслужба мережі.

Торговельний заклад розпочав роботу у Чернівецькій області (село Великий Кучурів, вул. Головна, 24а). Його площа становить 131 кв. м. Окрім основної продукції – бакалії, молочних продуктів, фруктів та овочів, ковбасних та хлібобулочних виробів, є відділи власної випічки, свіжого м’яса та риби.

Присутня зона Food to Go, де є широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу, сучасний кавовий апарат із меленою ароматною кавою, навіть із кокосовим молоком за бажанням, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Також у новому магазині SPAR діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відслідковувати накопичені та витрачені бонуси й економити на наступних покупках, бачити історію покупок та отримувати персональні пропозиції.

Завантажити додаток DRUZI можна за посиланням

«Сьогодні ми не тільки підтримуємо діяльність наших магазинів, а й відновлюємо розвиток мережі. Адже зараз існує істотна передумова для бізнесу зосередитись саме у західних регіонах, і тут ми, як ніхто, добре володіємо знанням ринку нерухомості, базою постачальників та головне – маємо надійних партнерів. Адже SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 тисяч магазинів, які діють у 49 країнах світу», – зауважують в пресслужбі.

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024