Польський Мальборк та Володимир стануть містами-партнерами

17 Травня 2022, 10:10
Польський Мальборк та Володимир можуть стати містами-партнерами 214
Польський Мальборк та Володимир можуть стати містами-партнерами

На минулому тижні з робочим візитом у Володимирі перебувала делегація з польського міста Мальборк

Мета візиту іноземної делегації, до складу якої увійшли бургомістр Марек Хажевскі разом зі службовцями тамтешньої міської ради Ярославом Бартосіком, Аліною Заїкою, Кшиштофом Левандовські та Гжегожем Конішевскі, – обговорення питань щодо подальшої співпраці між містами Володимир та Мальборк, інформують на офіційному сайті громади   

Розпочався візит зі знайомства із координаційним центром Володимир-Волинської міської ради, адже завдяки привезеній польською делегацією допомозі, гуманітарні склади поповнились продуктами харчування, засобами гігієни, дизельними генераторами, бензопилами та іншими потрібними речами.

Під час зустрічі з міським головою Ігорем Пальонкою, яка відбулась у приміщенні міської ради, гості з Мальборка розповіли про своє місто, яке знаходиться неподалік Балтійського моря. Як з’ясувалось, це польське місто та Володимир мають чимало спільного – це і кількість населення, і давня історія, і розміщення на теренах міст військових з’єднань. Тож обидві сторони виявили зацікавлення у співпраці у різних сферах – туризмі, медицині, житлово-комунальній галузі тощо.

Гості з Польщі разом із заступником міського голови Андрієм Гудимом, начальником відділу міжнародної діяльності та туризму Катериною Підгурець побували у ТМО, на елеваторі ТзОВ «П’ятидні», а також на водоканалі. Директорка ТІЦу Ірина Ковальчук провела для делегації  цікаву екскурсію містом.

У підсумку візиту домовились про наступні кроки у напрямку співпраці – Мальборк та Володимир підготують відповідні документи із намірами співпраці, після чого відбудеться підписання офіційної угоди про партнерство. Як зазначив Марек Хажевскі, у Мальборка ще немає українських міст-партнерів, тож співпраця з Володимиром для них дуже цікава.

Читайте також: Вакансії на Володимирщині: скільки пропонують і кого шукають роботодавці

 

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022