Директора волинського підприємства підозрюють у привласненні бюджетних коштів

16 Травня 2022, 17:36
Ківерцівські прокурори підозрюють у привласненні бюджетних коштів директора підприємства 757
Ківерцівські прокурори підозрюють у привласненні бюджетних коштів директора підприємства

Фірма виконувала роботи з організації підключення та доступу до локальної мережі Інтернет навчальних закладів.

За процесуального керівництва прокурорів Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури директору одного з волинських підприємств повідомили про підозру у вчиненні службового підроблення й привласнення чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч.1 ст. 366, ч.5 ст. 191 КК України). Про це повідомили на сайті Волинської обласної прокуратури.

Директор товариства вніс в акти виконаних робіт свідомо неправдиві відомості про використані під час проведення робіт матеріали та їх вартість на суму понад 1 млн грн, а також підписав ці акти та скріпив печаткою підприємства.

Слідство встановило, що у 2019 році підприємство згідно з договором, укладеним із відділом освіти та молоді однієї з районних державних адміністрацій, виконувало роботи з організації підключення та доступу до локальної мережі Інтернет навчальних закладів району на загальну суму 1, 427 млн грн.

Упродовж листопада-грудня 2019 року директор товариства вніс в акти виконаних робіт свідомо неправдиві відомості про використані під час проведення робіт матеріали та їх вартість на суму понад 1 млн грн, а також підписав ці акти та скріпив печаткою підприємства.

На підставі підроблених посадовцем документів кошти були перераховані із бюджету на рахунки товариства та привласнені ним.

Вирішується питання про обрання директору підприємства запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Читайте також: У Цуманській громаді через аукціон визначать орендаря комунальної ділянки 

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024