Газова компанія поверне відділу освіти Сарненщини переплачені за «блакитне паливо» кошти

17 Травня 2022, 12:36
Рахунок за газ 168
Рахунок за газ

Рішенням суду за позовом Сарненської окружної прокуратури одну із газових компаній Волинської області зобов’язали повернути 42 тисячі гривень одному із відділів освіти Сарненського району.

Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Зокрема, окружна прокуратура звернулась до суду в порядку господарського судочинства з позовною заявою в інтересах держави в особі одного з відділів освіти Сарненського району до газової компанії про стягнення безпідставно сплачених коштів за нікчемними додатковими угодами до договору на постачання природного газу.

Так встановлено, що в невеликий проміжок часу, без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період, сторонами укладено ряд додаткових угод до договору на постачання газу, якими протизаконно збільшено вартість за одиницю товару на 43,9 % від первинної ціни.

Це призвело до 42 тисяч гривень збитків, які відділ освіти переплатив за блакитне паливо. Господарський суд Волинської області погодився з наведеними доводами прокурора і зобов’язав повернути кошти на рахунок відділу освіти.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022