Польща надасть Україні 25 тисяч тонн бензину

19 Травня 2022, 08:45
Пальне 268
Пальне

Україна отримає 25 тисяч тонн бензину з польських запасів.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко, яка зустрілася в українській столиці з польською міністеркою клімату та навколишнього середовища  Анною Москвою, передає «Польське радіо».

Під час спільної пресової конференції з міністеркою Анною Москвою, міністерка Юлія Свириденко зазначила, що до війни 97 відсотків палива в Україну постачалося з Росії та Білорусі. Сьогодні ці напрямки закриті, крім того, росіяни знищили Кременчуцький НПЗ, через що в Україні відчувається дефіцит палива.

Українська політикиня зазначила, що в рамках допомоги з польських запасів відправлять 25 тисяч тонн бензину, щоб збалансувати ринок пального. Як підкреслила вона, Україна почне отримувати ці ресурси з початку наступного тижня.

Своєю чергою Анна Москова зазначила, що ведеться робота зі збільшення пропускної спроможності польсько-українського кордону щодо транспортування палива. За її словами, такої гарної співпраці між польськими та українськими паливними компаніями ще не було.

Створюють нові напрямки постачання та нову систему енергетичної безпеки. За словами польської міністерки навколишнього середовища, співпраця продовжиться і в мирний час.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022