Україна та Польща запроваджують спільний митний контроль, – Зеленський

23 Травня 2022, 15:09
Спільний митний контроль 428
Спільний митний контроль

Україна та Польща вирішили запровадити спільний митний контроль на кордоні. Це рішення допоможе покращити ситуацію з корупцією та пришвидшить процедури на кордоні.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення, передає «Громадське».

За його словами, рішення про спільний митний контроль «революційно змінює порядок на нашому кордоні».

«Це значно пришвидшить проходження процедур на кордоні, прибере більшість корупційних ризиків. Але також це і початок нашої інтеграції у спільний митний простір ЄС, тобто дійсно історичний процес», – сказав президент.

Також Зеленський згадав про значну допомогу з боку Польщі у боротьбі з російською агресією та зазначив, що українсько-польські відносини стали кращими.

«Українсько-польські відносини нарешті абсолютно чисті, щирі, без будь-яких чвар і старої конфліктної спадщини. Це – досягнення, історичне досягнення наших народів. Я бажаю, щоб братерство українцями і поляками зберігалося завжди», – наголосив глава держави.

Рішення про спільний митний контроль вдалося ухвалити під час візиту у Київ президента Польщі Анджея Дуди, який виступив перед депутатами Верховної Ради. Дуда став першим іноземним лідером, який приїхав у Київ, щоб особисто виступити перед українським парламентом.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022