Безмитний режим торгівлі з Британією почне діяти вже в червні

29 Травня 2022, 12:25
Безмитний режим з Великою Британією 315
Безмитний режим з Великою Британією

Нульова митна ставка на експорт українських товарів до Великої Британії почне діяти вже на початку червня.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко за результатами зустрічі з держсекретаркою з питань міжнародної торгівлі Великобританії Енн-Марі Тревельян.

«Це дозволить українським експортерам збільшити обсяг вивозу продукції. В першу чергу, йдеться про такі товари, як борошно, зерно, молочна продукція, м’ясо птиці та напівфабрикати, мед, кукурудзу, цукор. В результаті залучимо до країни додаткові обсяги валютної виручки, що позитивно вплине на макрофінансову стабільність в державі», – сказала Юлія Свириденко.

У 2021 році товарообіг між Україною та Великою Британією виріс на 40%, а обсяг прямих інвестицій в українську економіку сягнув 3 мільярди доларів.

Міністерка економіки висловила сподівання, що цього року країни також досягнуть значного прогресу включно з інвестиційною складовою.

«Сподіваємося на подальшу співпрацю в стратегічно важливих для України галузях промисловості та сільського господарства. Нам потрібні британські інвестиції для оновлення та перебудови економіки на нових засадах із застосуванням сучасних технологій», – зазначила Юлія Свириденко.

Україна та Велика Британія також узгодили проведення у червні інвестиційної конференції, де уряд розраховує отримати безпрецедентну бізнес-підтримку для розбудови України.

«Сьогодні наше партнерство вийшло на принципово новий рівень, що допоможе Україні вистояти та перемогти російських агресорів», – додала міністерка економіки.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022