Равликова ферма на Дубенщині запрошує до себе на гастротури

16 Червня 2022, 13:54
Равликова ферма на Дубенщині запрошує до себе на гастротури 539
Равликова ферма на Дубенщині запрошує до себе на гастротури

На Дубенщині працює равликова ферма. VerbaraVLyk2020 – одна із лідерів з вирощування та постачання равликів в торгову мережу України, також продукцію експортують в 14 країн світу. Загалом на фермі вирощують понад 20 тонн равликів за сезон. 

Про це повідомляють у Рівненській ОВА.

«Підприємство не лише не зупинилося під час війни, а й збільшило випуск продукції на 40%. Важливо, що підприємці у такий непростий час працюють над розвитком свого бізнесу, що, своєю чергою, розбудовує Рівненщину, забезпечує надходження в бюджет», – йдеться у дописі.

Співвласниця ферми Юлія Хоміцька живе своїм бізнесом.

«Я народилася тут. А ферма знаходиться поруч з будинком бабусі. Щодня обходжу равликові поля, спілкуюся з ними, спостерігаю за ростом. Розводимо та реалізуємо равликів сімейства HELICIDAE, роду маленькі й великі сірі. До речі, ікру їстівних равликів називають «Перли Афродіти», – зазначає вона.

У господарстві працюють над освоєнням нових напрямків. Паралельно з вирощуванням на фермі займається їх переробкою. Равликове м'ясо багате на вітаміни та мікроелементи, тому воно популярне серед прихильників здорового харчування. Також равликовий слиз використовується в косметології. 

Тож власники не зупиняються на досягнутому, а й розширюють ферму – розпочали розводити фазанів. На сьогодні вже є 13 сімей. 

Ще один із напрямків діяльності – гастротуризм: у господарстві  проводять екскурсії та квести фермою, організовують майстер-класи та гастротури із дегустацією продукції власного виробництва.

Читайте також: У Дубні з'явилися вакансії: яку роботу пропонують

 

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024