На Володимирщині реабілітаційний центр для військових можуть співфінансувати з Нацслужби здоров'я

22 Червня 2022, 17:11
Реабілітація військових 671
Реабілітація військових

У створенні реабілітаційного центру у Володимирі уже зроблені перші кроки.

Про це йшлося під час пресконференції начальниці та офіцерки служби зв’язків з громадськістю «князівської» 14-ї ОМБр Надії Замриги та Катерини Литвинчук, повідомляє Володимирка міська рада.

Порушили під час пресконференції й питання створення у місті реабілітаційного центру для військових, потребу у якому раніше озвучив командир 14-ї бригади Олександр Охріменко. У такому центрі має надаватись здебільшого психологічна та фізіотерапевтична допомога ветеранам війни.

Щодо того на якому етапі відбувається реалізація даного проєкту поінформував перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він зазначив, що питання створення реабілітаційного центру у Володимирі уже обговорили на госпітальній раді в обласному центрі.

Тож зараз розглядається кілька можливих варіантів фінансування із залученням коштів НСЗУ (з якою наразі  ведуться переговори) та місцевого бюджету. Створення реабілітаційного центру планується на базі колишнього приміщення інфекційного відділення.

«Місто готове долучитись до облаштування приміщення, яке потребує ремонту та закупівлі обладнання, тож уже працюємо у цьому напрямку. Сподіваємось, що вся область включиться у цей процес, адже реабілітаційний центр надаватиме послуги не лише місцевим жителям чи військовослужбовцям частин, які тут дислокуються, а усім волинянам», – запевнив Ярослав Матвійчук.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024