Ціни під час війни: скільки коштує олія у Вараші

24 Червня 2022, 17:40
Фото ілюстративне 700
Фото ілюстративне

Район.Вараш порівнює ціни на продукти, на які в Україні спостерігається підвищений попит.

Не секрет, що дорожчати продукти в Україні почали ще задовго до активних бойових дій. І, щоб захистити людей з невеликим доходом, ще наприкінці минулого року уряд ухвалив постанову про обмеження зростання цін на деякі соціально значущі продукти. Проте війна внесла свої корективи.

І хоча на період воєнного стану і три місяці після нього уряд подовжив державне регулювання цін на соціально значущі продукти (вітчизняного виробництва), встановивши рівень надбавки не вище 10%, ціни невпинно лізуть догори.

Раніше ми вже порівнювали ціни на гречкуборошноцукор та м'ясо. Цього разу під прицілом – соняшникова олія.

Так, станом на 24 червня найдешевше придбати пляшку олії можна на ринку – за 60 гривень. На гривню дорожче олія коштує у «SPAR».

Дещо дорожче в магазині «Нектар» (68 гривень), «АТБ» та «Екомаркеті» (69 гривень), гуртівні «Гранд» та «Зерномаркеті» (70 гривень).

Найдорожче за пляшку олії доведеться викласти покупцям у «А-маркеті» – 79 гривень.

Зауважимо, що на початку червня найдешевше олія коштувала у магазині «Нектар» – 54 гривні, а найдорожче в «Екомаркеті» – 69 гривень. На ринку ж за пляшку олії просили 55 гривень, а у тому ж «А-маркеті» – 61 гривню. Як бачимо, ціна на олію у місті не стабільна.

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022