До місцевих бюджетів Волині сплатили майже 55 мільйонів гривень роздрібного акцизу

25 Червня 2022, 16:22
Акциз 489
Акциз

Завдяки легальній реалізації підакцизної продукції на Волині до бюджетів громад надійшло 54,8 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції у січні-травні 2022 року.

Це на 3,1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Про це Бізнес.Район інформують волинські податківці.

Ріст показників сплати роздрібного акцизу свідчить про належний моніторинг за ситуацією на ринку реалізації горілчаної продукції та тютюнових виробів з боку ДПС та дотримання вимог податкового законодавства більшістю господарюючих суб’єктів, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб убезпечити себе від споживання неякісного алкоголю податківці рекомендують споживачам купувати лише легальну підакцизну продукцію.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та перебуває у легальному обігу, – марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022