На благодійному турнірі з волейболу в Іваничах зібрали майже 8 тисяч гривень для ЗСУ

29 Червня 2022, 16:47
Благодійний волейбольний турнір в Іваничах 495
Благодійний волейбольний турнір в Іваничах

В зоні відпочинку «Долинка-Іваничі» відбувся благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ.

Змагання провели 26 червня. Про це повідомляє БУГ.

Під час гри вдалось зібрати 7,7 тисяч гривень. У змаганнях взяли участь дев’ять команд: з Іваничів, Нововолинська, Червонограда, Рогожан, а також сіл Менчичі, Мишів та Соснівка.

Організатор благодійного турніру – місцевий мешканець Олександр Панасюк. Також до заходу долучилися іваничівські активістки, які об’єдналися і вже чотири місяці заготовляють і передають бійцям на передову сухі супи і борщі. Дівчата не лише активно підтримували учасників, а й підготували благодійний мінімаркет, під час якого вторгували на підтримку армії три тисячі гривень. Ще 4,7 тисячі гривень – це членські внески від учасників команд.

За словами Олександра, виручені кошти додадуть до тих, які зібрали на благодійному ярмарку і придбають потужний дрон для бійців Княжої бригади.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «ВК Червоноград», друге – «ВК ВестА» (Нововолинськ), а третє місце виборола команда «ВК Javelin» (Іваничі-Долинка).

Читайте також: Випускники Іваничівського ліцею передали 7 тисяч гривень на потреби військових

Нагадаємо, у 2019 році у селі Долинка в Іваничівській громаді активісти облаштували безкоштовну зону відпочинку: прибрали сміття, вирізали хащі на території, висадили чимало дерев, встановили 5 альтанок, два спортивних майданчики та облаштували волейбольне поле. А нещодавно сюди перенесли із території закритої Долинківської школи дитячий майданчик. Адже там він пустував, занепадав і заростав травою.

 

 

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022