Волинські платники спрямували на охорону довкілля 13 мільйонів гривень екологічного податку

30 Червня 2022, 17:30
Екологічний податок 472
Екологічний податок

За підсумками п’яти місяців 2022 року господарюючі суб’єкти Волині сплатили до бюджету 12,9 мільйона гривень екологічного податку.

Про це Бізнес.Район повідомили волинські податківці.

Зокрема, до загального фонду за цей час надійшло 9,7 мільйона гривень, до спецфонду – 3,2 мільйона гривень екологічного податку.

Період воєнного стану вимагає від кожного платника максимальної податкової дисципліни, оскільки країна потребує коштів як для оборонних заходів, так і фінансування поточних потреб і соціальних видатків.

Тому на територіях, де не ведуться активні бойові дії, варто дотримуватися вимог закону і своєчасно перераховувати податки до бюджету, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Податківці нагадують, що господарюючі суб’єкти, діяльність яких чинить шкоду довкіллю, зобов’язані зареєструватися платниками екологічного податку. 

Зокрема, реєстрацію платником екологічного податку повинні мати всі суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщують відходи у спеціально відведених місцях.

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022