На Волинській митниці 55 тисяч власників автівок скористалися правом «нульового розмитнення»

01 Липня 2022, 16:30
Розмитнення авто 647
Розмитнення авто

У межах Волинської митниці впродовж трьох місяців дії закону про «нульове розмитнення» 55 тисяч власників автівок скористалися цим правом.

Більшість машин оформили на внутрішньому митному посту у Луцьку. Про це розповіла Суспільному речниця Волинської митниці Валентина Черниш.

Зі слів речниці Волинської митниці, люди отримали пільг від держави відповідно до Закону про «нульове розмитнення» більше, ніж на шість мільярдів гривень.

За словами Сергія Томчука, заступника начальника регіонального сервісного центру, із 1 квітня цього року і донині кількість охочих зареєструвати своє авто зросла утричі.

«Якщо за такий самий період минулого року було надано 6 935 послуг по реєстрації транспортних засобів, то на сьогодні за три місяці дії закону 20 643 послуг було надано за реєстрацію транспортних засобів», – говорить заступник начальника регіонального сервісного центру Сергій Томчук.

В останній день «нульового розмитнення» у регіональному сервісному центрі МВС у Луцьку, де власники хочуть зареєструвати свої транспортні засоби – черги.

Суспільне поспілкувалося з водіями, які стояли в черзі.

Якщо людина звернеться до митників 1 липня і буде намагатися ввезти у вільний обіг своє авто, яке вона, можливо, ще привезла на територію України, то пільги швидше усього нараховуватися не будуть, – каже речниця Волинської митниці Валентина Черниш.

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022