Володимирчанам розповіли про ризики нелегального працевлаштування закордоном

10 Липня 2022, 09:41
Центр зайнятості 621
Центр зайнятості

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася зустріч за участі представника місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степана Слащука. 

Як стало відомо Район.Володимир, присутніх ознайомили з метою діяльності цієї структури – це правова допомога, яка надається для захисту прав людини в суді коштом держави. Навели також основні принципи у сфері надання безоплатної вторинної правової допомоги та перерахували категорії осіб, які можуть отримати послуги.

Учасників заходу ознайомили з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном. Присутні отримали консультації про те, як не стати жертвою злочинів у сфері торгівлі людьми.
 
«Відвідування таких семінарів підвищує обізнаність з багатьох правових аспектів, тому плануємо у майбутньому продовжувати такі спільні зустрічі», – зазначають у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.
Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024