«Альфа-Банк» змінює назву на «Сенс Банк»

11 Липня 2022, 16:12
Альфа Банк 1017
Альфа Банк

«Альфа-Банк Україна»»змінює назву на «Сенс Банк», про що вже повідомив Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

Про це повідомляє Економічна правда.

«Повне найменування українською мовою: акціонерне товариство «Сенс Банк», — йдеться в листі кредитної установи.

Англійською мовою банк тепер буде іменуватися «Joint Stock Company Sense Bank».

Нагадаємо, що після накладання санкцій на російських акціонерів «Альфа-Банку» НБУ відсторонив їх від управління та призначив незалежним довіреним представником болгарського економіста Сімеона Дянкова.

«Банк не хоче мати нічого спільного з країною-агресором навіть на рівні асоціацій і бренду, який працює в Росії», – заявив тоді Дянков.

Зазначимо, що мобільний додаток банку вже кілька років називається Sense SuperApp.

«Альфа-Банк» віднесений Національним банком до системно важливих. У ньому зберігається 48 млрд грн депозитів фізосіб (6% від усіх депозитів в українських банках) і 24 мільярда гривень коштів підприємств. Банк обслуговує 2,6 мільйона фізосіб, 55 тисяч юридичних і 88 тисяч ФОПів.

Як зазначається на сайті НБУ, через зареєстровані на Кіпрі ABH Holdings S.A та ABH Ukraine Limited бенефіціарами банку є російський бізнесмен Андрій Косогов (40,96%), Пьотр Авен (12,4%), Міхаіл Фрідман (32,86%). Також частки мають італійська банківська група UniCredit (9,9%) та Марк Фоундейшен з дослідження ракових захворювань (3,87%).

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024