За місяць пункт пропуску «Устилуг» перетнули близько 3,5 тисяч вантажівок

17 Липня 2022, 09:50
МПП«Устилуг-Зосін» 1384
МПП«Устилуг-Зосін»

Місяць тому у пункті пропуску «Устилуг – Зосін» стартував пілотний проєкт з розширення обсягу прикордонного руху. 

Метою проєкту є збільшення пропускної спроможності цього пункту пропуску, а також розвантаження решти пунктів пропуску на ділянці українсько-польського кордону, – інформує пресслужба Волинського прикордонного загону.

За цей період через пункт пропуску «Устилуг» пропущено близько трьох з половиною тисяч вантажівок, повідомляють прикордонники. 

«Основні зусилля ми спрямовуємо на забезпечення ритмічного оформлення транспортних засобів та недопущення виникнення черг з вантажівок, враховуючи те, що нині на Волині це єдиний пункт пропуску через який можуть слідувати вантажні автомобілі масою до 7,5 тонн.

З 14 липня у пункті пропуску проводяться ремонтні роботи, тому рух транспорту через кордон тут ускладнений. Просимо водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей», – повідомив начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Пархоменкове» капітан Віталій Бральчук.

Нагадаємо, що пілотний проєкт з розширення обсягу прикордонного руху, окрім пункту пропуску «Устилуг – Зосін», у червні стартував і в пункті пропуску «Грушів – Будомєж», що на Львівщині.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024