Надходження єдиного внеску на Волині перевищили 4 мільярди гривень

04 Серпня 2022, 10:05
Єдиний внесок 415
Єдиний внесок

За підсумками січня-липня 2022 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на Волині склали 4 мільярди 306 мільйонів гривень.

Про це Бізнес.Район повідомили у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Сума перерахованого єдиного внеску працедавцями області на 1085,5 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

Таким чином, ріст сплати єдиного внеску в області протягом семи місяців поточного року – плюс 33,7 відсотка до минулорічних показників.

У період воєнного стану держава виконує соціальні зобов’язання перед своїми громадянами. Окрім того, країна повинна мати фінансові ресурси для ефективної протидії ворогу в умовах військової агресії рф.

Неодмінна умова фінансової безпеки країни - відповідальна позиція бізнесу та зразкова податкова дисципліна платників податків, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Важливо, що дотримання роботодавцями передбачених законом стандартів оплати праці не лише сприяє бюджетній стабільності. Закон передбачає соціальні гарантії офіційно працевлаштованим особам у випадку втрати працездатності чи робочого місця.

Тобто, кожен, хто працює легально, може розраховувати на соціальну допомогу держави у разі настання страхового випадку чи виходу на пенсію.

 

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023