У місцевих бюджетах Волині – понад 83 мільйони гривень роздрібного акцизу

15 Серпня 2022, 14:30
Акцизний податок 267
Акцизний податок

За підсумками семи місяців 2022 року громади Волині залучили 83,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Це на 6,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Завдяки системному моніторингу та контролю з боку податкової служби за ситуацією на ринку реалізації горілчаної продукції та тютюнових виробів бюджети громад стабільно отримують належні суми роздрібного акцизу, – зазначають у Головному управлінні ДПС у Волинській області та просять представників бізнесу не допускати порушень при реалізації підакцизної продукції.

Водночас податківці застерігають волинян від споживання підакцизної продукції сумнівного походження. У податковій службі наголошують: якісний товар, що перебуває у легальному обігу, обов’язково містить марку акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції, а продавець такої продукції повинен мати ліцензію на реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 Четвер
29.09.2022