Підприємці з Рівненщини надіслали 420 заявок для участі в «єРоботі»

17 Серпня 2022, 16:31
420 заявок підприємці з Рівненщини надіслали для участі в «єРоботі» 651
420 заявок підприємці з Рівненщини надіслали для участі в «єРоботі»

Бізнесмени з Рівненщини активно беруть участь у державних програмах. Зокрема, в рамках урядової ініціативи «єРобота» підприємці надіслали 420 заявок.

Долучатися до участі у державних програмах закликав і начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Розвиток бізнесу - це вклад в перемогу України. Сьогодні важливо працювати на всіх фронтах», – зазначив очільник Рівненщини.

Найбільшою популярністю серед підприємців Рівненщини користується програма мікрогрантів на власну справу, яка передбачає до 250 тисяч гривень на будь-який мікробізнес. Для участі в ній поступило 238 заявок, з яких по 42-х прийнято рішення про включення до фінансування. Загалом це 17,2 мільйона гривень.

Для отримання гранту на розширення та створення підприємств у сфері переробки (до 8 мільйонів гривень.) звернулись 34 суб’єкти господарювання. Отримано 20 заявок. Наразі підтримку в сумі 11,2 мільйона гривень уже отримало одне підприємство.

Також прийнято одне позитивне рішення по гранту для розвитку садівництва на суму 2,1 мільйона гривень..

Нагадаємо, державна ініціатива «єРобота» – це шість програм, які дадуть можливість створити новий бізнес і, відповідно, робочі місця. Окрім зазначених вище, гранти передбачають для будівництва теплиць (до 7 мільйонів гривень), стартапів у сфері ІТ.

Наразі триває четверта хвиля прийому запитів на участь у програмі «єРобота». Свої бізнес-плани можна подати через Портал «Дія» до 21 серпня.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 Четвер
29.09.2022