На Рівненщині ВПО зможуть отримати додаткові виплати

18 Серпня 2022, 14:22
На Рівненщині ВПО зможуть отримати додаткові виплати завдяки співпраці влади та неурядової організації «ACTED» 571
На Рівненщині ВПО зможуть отримати додаткові виплати завдяки співпраці влади та неурядової організації «ACTED»

Майбутню співпрацю та умови підписання Меморандуму щодо надання негайної допомоги та гуманітарної підтримки ВПО обговорили сторони французької неурядової організації «ACTED» із заступником голови Рівненської ОДА Сергієм Гембергом.

Мова йшла про грошову допомогу, яку зможуть отримати переселенці, котрі переїхали до Рівненської області. Розмір виплати – 2 220 грн на кожного члена родини на три місяці. Тобто одна людина зможе отримати 6660 грн. Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА.

«Ми намагаємося максимально швидко реагувати на запити людей. Таким чином ми підтримуємо і приймаючу сторону – громади і, звичайно, безпосередньо вразливу групу населення – ВПО. Виплати коштів можливі через двох провайдерів: «Укрпошта» або «Ощадбанк». Їх відділення представлені у населених пунктах, тому проблем з отриманням виплат – не буде», - розповіла спеціалістка з ведення проєкту «CASH» Олена Вороніна.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг висловив подяку партнерам за оперативну та реальну допомогу переселенцям у такий важкий період широкомасштабної війни.

«Звісно, ми готові до співпраці. Сьогодні у кожного з нас є нові виклики, з якими ми намагаємося боротися. Наша подальша робота та підписання Меморандуму буде успішним стартом подальшої довготривалої роботи, а також, можливо, зможемо досягнути домовленостей про можливість розширення напрямів інших спільних програм», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Довідково:

  • ACTED є неурядовою організацією зі штаб-квартирою в Парижі, Франція. Незалежна, приватна та некомерційна організація ACTED дотримується суворої нейтральності та неупередженості у своїх рішеннях і діє відповідно до принципів недискримінації та прозорості. Заснована в 1994 році.
  • ACTED працює в Україні з 2015 року, реагуючи на надзвичайні та довгострокові потреби вразливих груп населення, які проживають уздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях.
  • За останні два роки ACTED розширила свою діяльність на території Харкова, Херсона та регіону Азовського моря.
  • З 24 лютого 2022 року ACTED активізує свою діяльність для підтримки постраждалих людей у «гарячих точках» в Україні, переміщених осіб та евакуйованих осіб по всій Україні, а також груп біженців у сусідніх країнах Центральної Європи.
Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022
29.09.2022