У школах Луцька стартував проєкт «Підприємливі діти»

07 Вересня 2022, 09:38
У школах Луцька стартував проєкт «Підприємливі діти» 557
У школах Луцька стартував проєкт «Підприємливі діти»

У школах Луцька стартував проєкт «Підприємливі діти». Це – спільна ініціатива муніципалітетів міст Луцька та Любліна, а також польського і волинського університетів.

Про це розповіла Суспільному професорка Валентина Вітюк.

В рамках проєкту передбачені п’ять занять у класах, екскурсії на 12 волинських підприємств та написання власних бізнес-проєктів.

У ньому беруть участь діти віком від шести до десяти років чотирьох луцьких шкіл, які попередньо пройшли конкурсний відбір, – розповідає Валентина Вітюк.

Луцький ліцей №27 потрапив до тих навчальних закладів, де реалізовують цей проєкт.

«Сучасній молоді доведеться відбудовувати Україну після війни, тому знання основ фінансової грамотності в рамках проєкту знадобляться», – говорить вчителька початкових класів луцького ліцею №27 Оксана Замрій.

Учениця четвертого класу цього ліцею Тетяна Фредюк пройшла конкурсний відбір у проєкт. Каже, що хоче більше дізнатися про бізнес та успішних людей та як можна добре заробляти гроші.

«Діти у початковій школі найбільш креативні та активні. Тому мета проєкту – не лише навчити їх підприємливих навичок, а й розвинути творче мислення, хобі чи власний талант», – каже педагогиня Вероніка Захарчук.

Зі слів професорки Валентини Вітюк, офіційний старт проєкту був запланований на 24 лютого цього року, втім через повномасштабну війну росії проти України його двічі довелося відкладати.

Проєкт «Підприємливі діти» у Луцьку триватиме до середини грудня.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024