57 тисяч переселенців на Рівненщині отримали від держави допомогу на проживання

14 Вересня 2022, 14:23
Грошова компенсація 522
Грошова компенсація

57 тисяч внутрішньо переміщених осіб на Рівненщині уже отримали допомогу на проживання. Загальна сума такої компенсації склала 285,9 мільйона гривень. 

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, що всього на облік на Рівненщині взяли понад 68 тисяч таких осіб.

«Крім того, держава відшкодовує витрати на оплату комунальних послуг і місцевим бюджетам. Мова йде, зокрема, про будівлі комунальної власності, де розміщають тимчасово переміщених осіб. Вже перераховано 4,3 млн грн таких коштів», - сказав Віталій Коваль.

Також додав, що за час війни Рівненщина прийняла, поселила і обігріла понад 78 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із них 50 тисяч обрали нашу область своїм другим домом.

Очільник області зазначив, що із початку осені постала ще одна потреба – забезпечення внутрішньо переміщених осіб теплими речами. Додав, що питання вирішується.

Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи, які покинули місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням рф в Україну, отримують допомогу на проживання від держави у розмірі 3 тисячі гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2 тисячі гривень на кожну іншу особу.

Читайте також: Підприємицям-переселенкам зі сходу пропонують до 100 тисяч гривень на підтримку бізнесу

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром