У Ратнівській громаді стягнули майже 500 тисяч гривень адмінзбору за послуги державного реєстратора

18 Вересня 2022, 09:53
Ратнівській державні реєстраторки 396
Ратнівській державні реєстраторки

Ратнівська громада отримала 499,3 тисячі гривень адміністративного збору за послуги державного реєстратора.

Про це інформує Ратнівська селищна рада.

Нині у  штаті селищної ради працюють дві державні реєстраторки: Олена Наход Олена та Світлана Прокоп'єва, якими ведуться такі напрямки роботи:

  • реєстрація бізнесу, зокрема фізичні особи-підприємці та юридичні особи;
  • реєстрація нерухомості, зокрема квартир, житлових будинків, земельних ділянок, гаражів та іншого нерухомого майна; договорів оренди, сервітуту, суперфіцію, суборенди тощо.

За період  2022 року для надання вказаних послуг до селищної ради звернулось близько 5000 осіб, реєстраторки зареєстрували:

  • 1978  об'єктів нерухомості та здійснено понад 4000 реєстрацій іншого речового права;
  • 52 підприємці, внесено 43 змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в державному реєстрі;

проведено 47 реєстрацій припинення фізичної особи - підприємця за її рішенням та 15 юридичних осіб, внесено 67 змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в державному реєстрі.

Загалом усі послуги які надає державний реєстратор є платними (встановлено лише окремі пільгові категорії які звільнені від оплати це Атовці, ліквідатори чорнобильської катастрофи, інваліди 1-2 груп та органи державної влади і органи місцевого самоврядування тощо).

Таким чином до бюджету громади за 2022 рік стягнули 499 341 тисячі гривень адмінзбору, що на 61 521 грн більше ніж показник минулого 2021 року, 

Варто зауважити, до Ратнівської селищної ради приїжджають і жителі інших громад та районів: з Камінь-Каширська, Старої Вижівки та Шацька.

«Ратнівська селищна рада робить усе можливе, щоб жителі нашої громади отримували адміністративні послуги з питань державної реєстрації швидко, якісно та без усіляких черг. За основу ми беремо високу культури спілкування та індивідуальний підхід до кожного громадянина» - зауважують у селищній раді.

Читайте також: Ратнівська селищна рада отримала гуманітарну допомогу від європейських партнерів

 

 

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023