Черга на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» скоротилася майже в сім разів

20 Вересня 2022, 13:00
Пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» 398
Пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ»

З моменту розблокування пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ» кількість транспортних засобів, що простоюють у черзі на виїзд з України зменшилась з 2200 вантажівок до 321 за минулу добу.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм у телеграмі.

Він зазначив, що станом на 9:00 черга на пункті пропуску скоротилась з 42 до 6 кілометрів. На цей час для виїзду з країни водіям потрібно 1-2 доби. На початку місяця їм доводилось чекати до 7-10 діб.

Суттєве скорочення спостерігається протягом останніх двох діб. За зміну через пункт пропуску виїжджає до 600 транспортних засобів.

Значне покращення ситуації стало можливим через відкриття пункту пропуску «Устилуг-Зосін» для порожніх транспортних засобів.

«Щиро вдячний у першу чергу Державній прикордонній службі України та Державній митній службі України, постійна та наполеглива робота яких з польськими колегами дозволили розвʼязати кризу у неймовірно стислі терміни. І, звісно, ми щиро вдячні усім польським службам і посадовцям за конструктивну співпрацю і неформальний підхід до вирішення проблем», – наголосив Мустафа Найєм.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 Четвер
29.09.2022