УВАГА Волинь, Рівненщина, Закарпаття, Львівщина!

повітряна тривога

усі в укриття

Мікрогранти від держави отримає майже 1300 людей

22 Вересня 2022, 10:04
Гранти 234
Гранти

Переможці грантових програм “єРобота” отримали на свої рахунки кошти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 81 мільйонів гривень.

 Про це повідомила Перша віцепрем'єрка-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко, передає Agravery.com

 “Грантові програми, запущені Урядом задля активізації підприємництва та стимулювання зайнятості серед українців, користуються дуже великим попитом. Вже понад 11,5 тисяч підприємців і людей, що прагнуть відкрити чи розширити власну справу, подали заявки на отримання грантів. Сьогодні держава пропонує кожному унікальну можливість розвиватись, надаючи фінансову підтримку від мікрогрантів до 250 тисяч грн до грантів на кілька мільйонів. Чергові 164 переможці отримали свої гранти на загальну суму 81 млн грн і вже можуть використовувати їх для реалізації своїх бізнес-ідей”, - повідомила Юлія Свириденко.

 Серед отримувачів грантів 157 отримали мікрогранти на загальну суму 36,6 мільйона гривень та 7 переробних підприємств, яким перерахували кошти на загальну суму 44,4 мільйона гривень.  Найбільш популярною серед урядових грантових програм є “Власна справа”, за якою українці можуть запросити від 150 тисяч до 250 тисяч гривень на започаткування чи розвиток свого бізнесу. На цю програму подано понад 10 тисяч заявок. На сьогодні вже визначено 243 переможці 5 хвилі.

 Загалом за підсумками п'яти хвиль програми мікрогранти від держави отримає майже 1300 людей.  Нагадаємо, раніше Уряд перерахував 52,7 мільйона гривень першим 227 переможцям грантової програми “Своя справа”, таким чином на сьогодні мікрогранти від держави до 250 тисяч гривень вже отримали 384 українці.  

Проєкт “єРобота” включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.   За розрахунками Уряду, реалізація всіх грантових проекту “єРобота” дасть можливість створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць.  Наразі прийом заявок на всі напрямки програми ”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022
29.09.2022