У вересні на Закарпатті оголосять аукціони з приватизації об’єктів держмайна

21 Вересня 2022, 18:00
Приватизація 528
Приватизація

З вересня 2022 року на Закарпатті оголошуються аукціони з приватизації державного майна. 

Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Остання дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи і перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії. Про це інформує Закарпатська ОВА.

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об'єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об'єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області.

Зразок листа про ініціювання приватизації об'єктів державної форми власності. 

Перетворення неробочих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні.

Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Закарпатської області.

Перелік доступних об'єктів для приватизації у Закарпатській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 Четвер
29.09.2022