Волинські підприємства та фірми сплатили понад 600 мільйонів гривень податку на прибуток

24 Вересня 2022, 17:30
Волинські підприємства та фірми сплатили понад 600 мільйонів гривень податку на прибуток 527
Волинські підприємства та фірми сплатили понад 600 мільйонів гривень податку на прибуток

Прибуткова діяльність волинського бізнесу та підприємств (без врахування великих платників податків) за підсумками восьми місяців 2022 року додала бюджету 600,3 мільйона гривень податку на прибуток.

Це на 26,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Про це інформують волинські податківці.

Оскільки фахівці податкової служби здійснюють моніторинг результатів господарювання місцевих підприємств і забезпечують належний рівень адміністрування, такий позитив у надходженнях податку на прибуток – очікуваний, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк наголосив, що всупереч обставинам воєнного часу надходження податку на прибуток в області зростають.

«Безумовно, що через військову агресію рф чимало підприємств вимушено внесли корективи у свої бізнес-плани та виробничі процеси. Проте, показники сплати податку на прибуток дають підстави стверджувати, що реальний сектор економіки успішно адаптує свою діяльність до нових економічних умов», – додав Сергій Лисеюк.   

Посадовець запевнив, що податківці активно та ефективно протидіють спробам певних бізнес-кіл звітуватися про нібито збиткову діяльність і в такий спосіб мінімізувати податкові зобов’язання.

Захист суверенітету і незалежності держави повинен мати належне фінансове забезпечення. Тому внесок кожного платника податків до бюджету країни – важливий, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022