У Луцьку внесли зміни до бюджету територіальної громади та порядку використання депутатського фонду

29 Вересня 2022, 11:00
Бюджет 356
Бюджет

28 вересня, під час засідання 35-ї сесії Луцької міської ради, депутати затвердили рішення «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2022 рік» (з урахуванням змін, які були внесені раніше). 

З доповіддю стосовно цього питання виступила директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Луцької міської ради Лілія Єлова. Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Серед основних змін у кошторисі — перерозподіл видатків. Зокрема, збільшено видатки загального фонду бюджету Луцької міської територіальної громади в сумі 300 000 грн коштом субвенції обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, ООС та відбитті військової агресії проти України.

Також збільшено видатки департаменту освіти в сумі 3 600 000 грн на заміну покрівлі з утепленням ЗДО №31 на пр.Соборності, 21а.

Крім того, збільшено капітальні видатки на поповнення статутного капіталу для КП “Луцький Спецкомбінат” на придбання земельної ділянки для розширення кладовища в с. Гаразджа в сумі 4 мільйони гривень.

Депутати підтримали пропозицію Луцького міського голови Ігоря Поліщука про спрямування вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 01.01.2022 у сумі 200 000 грн, на благоустрій території біля відділу судово-медичної експертизи Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника, 3. “Це приміщення, куди приводять тіла наших героїв. Там необхідно зробити благоустрій, тому що на сьогоднішній день ситуація бажає бути кращою”, – зазначив міський голова.

Після цього обранці громади розглянули і затвердили зміни до Програми виконання доручень виборців та здійснення депутатських повноважень депутатами Луцької міської ради VIII скликання на 2021-2025 роки. Згідно з ними, на час дії воєнного стану кошти депутатського фонду можуть бути спрямовані не лише військовим частинам, що розміщені на території Луцької міської територіальної громади, а й військовим частинам, які зазначені в зверненні депутата ЛМР. Термін подачі звернень депутата з приводу виділення коштів збільшується на один на 1 місяць – до 30 листопада.

 

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022