Рівненщина готова до опалювального сезону в умовах воєнного стану

22 Жовтня 2022, 16:33
Опалювальний період 690
Опалювальний період

До початку опалювального сезону Рівненщина підготовлена, на порядку денному – підготовка обігрівних пунктів.

На цьому наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час всеукраїнської онлайн наради під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Так, житлові будинки, а також котельні області готові до опалювального сезону на 100%. Розроблені антикризові плани реагування на випадок припинення газопостачання з урахуванням змодельованої ситуації відсутності енергоносіїв.

Окрім цього, підрозділи ДСНС області готуються до облаштування пунктів обігріву, а також до розгортання мобільних пунктів.

«На сьогодні стоїть питання підготовки обігрівних пунктів на Рівненщині. Зокрема, в області реалізується проєкт із розгортання мобільних будиночків-палаток для ВПО від швецьких партнерів. Розглядаємо можливість адаптації їх під пункти обігріву. Перші такі конструкції вже приїхали на територію Рівного», - зазначив начальник ОВА Віталій Коваль.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов підкреслив, що важкі обставини вимагають невідкладних рішень для якомога м’якшого проходження складного опалювального сезону.

Урядовець також наголосив на ощадливому використанні енергоносіїв задля пришвидшення стабілізації та відновлення системи енергозабезпечення в усіх регіонах України.

Нагадаємо, Волинь також готова до опалювального сезону.

 

 

Коментар
25/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023