Минулого тижня волиняни 10 разів порушували правила рибальства
З 17 по 24 жовтня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 10 порушень природоохоронного законодавства. Серед них 5 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП (риболовля з перевищенням дозволених знарядь, знаходження поблизу водойми з сухою сіткою), 2 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби забороненим знаряддям лову) та 1 – за ст. 164 КУпАП.
Про це інформує пресслужба Волинського рибпатруля.
Крім того, оформили два акти безгосподарського майна, згідно з якими вилучили 10 заборонених сітних знарядь лову. Відповідно до результатів, у порушників вилучили 3 заборонені знаряддя лову, серед яких 90 метрів сіток.
Порушення зафіксували:
- Заплава річки Стир в урочищі Чебені Рожищенської громади Луцького району. В ході обстеження водойми виявили безгосподарське майно: два сітні знаряддя лову, загальною довжиною 50 метрів. Рибу з сіток повернули у водне середовище, чим попередили збитків на суму 4 726 гривень.
- Водний об’єкт, поблизу села Мирнів Горохівської громади Луцького району. Склали протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності.
- Водний об’єкт, поблизу села Скірче Торчинської громади Луцького району. Порушник ловив рибу сітним знаряддям лову.
- Турське водосховище, поблизу села Тур Заболотівської громади Ковельського району. Житель села Заліси здійснював вилов риби з дерев’яного човна сіткою. Склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
- Річка Турія, поблизу села Бузаки Камінь-Каширської громади Камінь-Каширського району. Склали дві постанови за ч.3 ст. 85 КУпАП за вилов водних біоресурсів з незареєстрованих плавзасобів.
- Озеро Павлівське Павлівської громади Володимирського району. Склали 1 акт виявлення безгосподарського майна, згідно з яким вилучили 8 заборонених сітних знарядь лову.
- Озеро Віно, поблизу села Троянівка Маневицької громади Камінь-Каширського району. Викрили порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП (знаходження поблизу водойми з сухою сіткою).
Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає рибалок дотримуватися встановленого природоохоронного законодавства. В іншому випадку на рибних мародерів чекає покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.
Нагадуємо, що в Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360 78 40. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.