Нацбанк визначив банківські відділення, які працюватимуть при тривалому відключенні світла

24 Листопада 2022, 18:00
Нацбанк визначив банківські відділення, які працюватимуть при тривалому відключенні світла 371
Нацбанк визначив банківські відділення, які працюватимуть при тривалому відключенні світла

Національний банк разом із банками впроваджують план заходів для забезпечення безперервності роботи банківської системи за умов тривалої відсутності електропостачання.

Про це інформує пресслужба Нацбанку.

Системно важливими банками визначили перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання.

Чергові відділення вже забезпечують усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики.

Реалізують плани логістичного забезпечення таких відділень додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.

Організовано безперебійну роботу контактних центрів Національного банку і системно важливих банків для інформування клієнтів про наявність, місце розташування і графік роботи критично важливих відділень банків у містах.

«Клієнти мають знати, куди вони можуть звернутися, щоб отримати власні кошти та необхідні фінансові послуги, фахову консультацію та підтримку, тепло та зв’язок. Банки формуватимуть графіки роботи чергових відділень у такий спосіб, щоб за необхідності вони стали місцем прихистку для всіх, хто його потребуватиме – Пунктами незламності. Це наша спільна оборона, наш внесок у наближення перемоги», – зазначив Голова Національного банку Андрій Пишний.

З метою зниження навантажень на відділення банкам рекомендовано автоматично продовжувати строк дії платіжних карток та відтермінувати повторну ідентифікацію клієнтів.

Упровадження заходів, що дадуть змогу знизити ризики безперервної роботи банківської системи в умовах тривалої відсутності електропостачання, є пріоритетом в роботі Національного банку та системно важливих банків.

Спільними зусиллями Національного банку та банківських установ фінансовий сектор і надалі буде надійною підтримкою для своїх клієнтів та для української економіки.

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022