Волинські страхувальники спрямували на соцпотреби понад 6,5 мільярда гривень єдиного внеску

30 Листопада 2022, 11:11
Волинські страхувальники спрямували на соцпотреби понад 6,5 мільярда гривень єдиного внеску 267
Волинські страхувальники спрямували на соцпотреби понад 6,5 мільярда гривень єдиного внеску

За підсумками десяти місяців 2022 року волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби 6 мільярдів 512 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на понад 1,9 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік. Про це Бізнес.Район інформують волинські податківці.

В умовах воєнного стану такий ріст сплати єдиного внеску – свідчення непохитної позиції роботодавців у питаннях захисту прав своїх працівників та підтримки держави, яка фінансує програми соціального захисту своїх громадян, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

«Дотримання законодавчо визначених стандартів оплати праці – незмінна вимога до роботодавців, які використовують працю найманих осіб. І воєнний період не звільняє працедавців від виконання свого обов’язку щодо сплати єдиного внеску, оскільки держава потребує коштів для  підтримки соціально вразливих груп населення та не ухиляється від обов’язку забезпечувати пенсійні та соціальні виплати. 

Волинський бізнес переважно демонструє відповідальну позицію. Відтак – в області суттєвий ріст сплати єдиного внеску», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023